Антигрибковий засіб для стін: порівняльний огляд кращих варіантів

Антигрибковий засіб для стін: порівняльний огляд кращих варіантів

Цвіль на стінах – нерідке явище в сучасних будинках і квартирах. Спорові освіти розмножуються дуже швидко і якщо не вжити рішучих заходів по їх видаленню, то грибок перекочує на стелю, підлогу, меблі та одяг.

Для оперативного вирішення проблеми необхідно вибрати ефективне антигрибкову засіб для стін і усунути першопричину появи цвілевих мікроорганізмів. Ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш дієвими засобами протистояння вкрай небезпечного біологічного впливу.

У нас докладно описані способи використання ефективних видів побутової хімії, наведені варіанти виготовлення і застосування народних складів. Матеріал доповнюють наочні ілюстрації та відео-керівництва.

Зміст статті:

Ознаки і причини утворення грибка

Поява грибка на стінах – вкрай неприємне явище, здатне звести на немає дорогий ремонт в квартирі.

Цвіль не тільки псує зовнішній вигляд, вона погіршує мікроклімат в приміщенні і шкодить здоров’ю людини. Своєчасне виявлення “ворога” істотно полегшує боротьбу з грибком. Детально про методи боротьби з небезпечним біологічним явищем розказано в одній з.

 

Спори цвілевих грибків токсичні. Потрапляючи в організм людини, вони здатні викликати ряд захворювань: алергію, бронхіт, мігрень, туберкульоз і астму. Особливо сприйнятливі люди похилого віку і діти

Про появу грибка в будинку свідчать наступні ознаки:

  • наявність сірих, чорних, темно-зелених точок і плям на стінах або стелі;
  • поява сирого, неприємного запаху в приміщенні;
  • відшаровування фарби, шпалер, осипання штукатурки і потемніння швів.

Деякі можуть відзначати погіршення самопочуття – концентрація уваги знижується, частішають головні болі, виникає швидка стомлюваність.

Виводити цвіль необхідно комплексно. Остаточного і безповоротного позбавлення від грибка можна досягти, усунувши причини його появи.

 

Головні причини утворення грибка: вологість повітря більше 70% і температурний режим від 20 ° С. «Плачуть» вікна – перший тривожний сигнал

Однак вологість і температурні показники далеко не єдині чинники розвитку шкідливих мікроорганізмів.

До числа значущих причин відносяться:

  1. Відсутність або недостатня вентиляція. Як правило, грибок починає розвиватися в кутках кімнати – в місці, де утворюється застій повітря. При достатньому «продув» утворюються завихрення – повітря задуває суперечки, а надлишки вологи виводяться в вентканал.
  2. Неякісна гідроізоляція фундаменту. В результаті неякісної споруди відбувається капілярний підсос вологи від сирого фундаменту – стіни в будинку сиреют.
  3. Незадовільний стан водогону і протікання каналізації. Періодичне намокання підлоги, стелі, стін і інженерних каналів створює сприятливе середовище для розвитку грибка.
  4. Тонкі промерзають стіни. Через погану теплоізоляції відбувається зрушення точки роси, зсередини приміщення на стінах осідає конденсат.
  5. Холодне горище або протікає дах . Це часта причина появи цвілі на верхніх поверхах і мансардах.
  6. Неправильне використання зволожувача повітря. При створенні тропічних умов для екзотичних рослин в оранжереях іноді поселяється пліснявий грибок.

Більшість оздоблювальних і будівельних матеріалів можуть дивуватися грибком. Темні плями з’являються на шпалерах, плитці, і штукатурці.