Бітумна мастика – це засіб для покрівельного покриття, до складу якого входять пластифікатори та інші добавки, що доповнюють поліефірні сполуки. Завданням цієї мастики є створення водонепроникного шару, який буде захищати дахове покриття будівлі.
Властивості бітумної мастики
Таке покриття є надійним і перевіреним багатьма. Покрівельна мастика є найпоширенішим варіантом захисту покрівлі в країнах Європи. Тепер про характеристиках покрівельної мастики , завдяки яким вона заробила таку популярність.
- Стійкість до механічних пошкодженьНаприклад, якщо буде великий град, ваша дах залишиться в порядку.
- Відмінно витримує перепади температурНавіть якщо від спеки до морозу. А це означає, що основна покрівля буде захищена в будь-який час року.
- довговічністьПогодьтеся, немає сенсу міняти дах кожні п’ять років. З покрівельної мастикою Katepal К 36 вам цього робити і не доведеться.
- Опірність на розривЕластичність матеріалу дозволяє йому витримувати великі механічні навантаження і не втрачати цілісності.
Область застосування
Бітумна мастика широко використовується як для створення покрівлі нової будівлі, так і для реставрації покрівельного покриття. Друга назва такого виду покриття – наливна покрівля.
Серед матеріалів, для захисту яких використовується покрівельна мастика Катепал :
- шифер;
- асфальтобетонні покриття;
- руберойд;
- оцинковка.
Це не весь список, його можна доповнити багатьма іншими покрівельними матеріалами. Гідроізоляційна холодна покрівельна м Астіка – відмінний антикорозійний матеріал. Нею часто приклеюють рулонні матеріали при монтажі покрівлі.
Нерідко бітумну покрівельну мастику ГОСТ використовують з метою проміжної гідроізоляції мостових конструкцій.
Правила застосування
Перш за все необхідно покрити покрівлю ґрунтовкою. Бітумна покрівельна мастика повинна наноситися на абсолютно чисту і суху поверхню. Оптимальна температура повітря при цьому може бути від +5 до +30 градусів.
Ціна покрівельної мастики доступна, це одна з причин, чому її так часто вибирають. Даний матеріал складається з компонентів А і Б. Щоб ліквідувати утворився осад, компонент А ретельно розмішують. Тепер обидві частини змішуються, поки не вийде однорідна гідроізоляційна маса. Зробити це можна, скориставшись низькооборотної дрилем, попередньо вдягнувши на неї перемішуючу насадку, яка повинна здійснювати не більше 600 оборотів за хвилину. Коли бітумно-латексна покрівельна мастика починає застигати, вона спочатку з пастоподібного стану набуває гумову консистенцію.
Покрівельна полімерна мастика по затвердіння ділиться на два види:
- яка твердне;
- яка залишається в резінообразном стані.
Покрівельну мастику наносять розливом, немов шпаклівку. Після кожного нанесення матеріал розподіляють по поверхні за допомогою звичайного шпателя. З цим завданням зможе впоратися будь-який, хто колись займався шпаклівкою. Щоб нормально переміщатися і впевнено стояти на свіжоналите поверхні, варто використовувати голчасті підошви.
Витрата матеріалу
Так як область застосування мастики дуже широка, то для різних цілей витрата мастики треба розраховувати за різними принципами. Якщо говорити про гідроізоляцію покрівельного покриття, то на 1 кв. м поверхні при нанесенні шару товщиною 1 мм вам знадобиться 1,3 кг бітумної покрівельної мастики гарячої . Для закріплення результату потрібно наносити 2-3 шари.
Види бітумної мастики
В основному мастику покрівельну До 36 Катепал використовують для покриття пергаміну і руберойду.
Мастика покрівельна (клей) Катепал До 36
За методикою розведення бітуми покрівельних мастик класифікують наступним чином – ті, які:
- треба розводити водою;
- потрібно розводити виключно органічними розчинниками;
- розводять лише рідкими органічними речовинами.
МАСТІКА у Покрівельних і гідроізоляційні класифікують за призначенням:
- для склеювання матеріалів покрівлі;
- для пароізоляції;
- для монтажу покрівлі;
- для захисту всіх елементів покрівлі від корозії.
Купити покрівельну мастику можна у нас. Варто звертатися увага на мастику покрівельну ГОСТ , тобто вибирати якісний продукт