Керамічна черепиця Славськ. Купити керамічну черепицю в Славську
Керамічна черепиця Славське – це традиційний матеріал: натуральний, міцний, використовуваний з давніх часів, що створює при укладанні на даху характерний візерунок.
Керамічна черепиця виходить шляхом випалу глини при високій температурі – понад 1000 градусів. Глина містить дрібні частинки і при змішуванні з водою утворює пластичну масу, яка приймає потрібну форму а після випалу в печі стає за властивостями схожою на камінь і не вбирає воду. Під час випалу з глини виходить вода, виріб набирає міцність, а зовнішній шар як оплавляется утворюючи міцну водовідштовхувальну поверхню.
Ціна на керамічну черепицю в Славське з доставкою
Основна перевага керамічної черепиці в Славську- це максимально можливий термін служби, без ремонту натуральна черепиця повинна простояти сто років. Ремонтнопригодность – при необхідності можна замінити окремі черепічени, не порушуючи покрівлю в цілому. Звукоізоляція, поглинає звуки дощу, вітру, граду. Влітку дає прохолоду (не розжарюється на сонці). Стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Вогнестійкість. Чи не накопичує статичну електрику (не притягає блискавку).
Форма. Найдавніші типи черепиці виробляються і до цього дня, а саме – «бобровий хвіст», мунк-Нунн, S-образна, а також пазовая. Присутність цих видів черепиці на ринку полегшує ремонт старих дахів і дозволяє надавати новим будівлям вигляд будинків з минулого. Нині стала стандартною, крім названих традиційних видів, і сучасна черепиця, оснащена замками або напуском, які дозволяють виконати дуже точне і герметичне покриття покрівлі.
Сучасна пазовая черепиця, створюючи на даху характерну оборку між горизонтальними рядами, по оригінальності нагадує S-образну. Кожен окремий елемент такої черепиці має частково плоску поверхню, на краю переходить в опуклість. Елементи сучасної пазової черепиці спрофільовані так, щоб вона нагадувала традиційну черепицю мунк-Нунн або схожу на неї романської. Покриття з неї є таким же рельєфним, опуклості – виразними, в кожному елементі вони конусно розширюються донизу. Покриття з такої черепиці може гармоніювати як зі старовинним будинком, так і з будинком, побудованим в сучасному стилі.
Кольори. Найбільш натуральним кольором керамічної черепиці є тон обпаленої червоної глини. Найпоширеніші відтінки – це цегляний, мідний і каштановий. Колір залежить від місцевості видобутку глини і рецептури підготовки маси для виготовлення черепиці, тому окремі підприємства можуть похвалитися власним, характерним тільки для їх продукції відтінком.
Однак це зовсім не означає, що вся черепиця, виготовлена одним виробником, є ідентичною: невеликі відмінності в кольорі це нормальне явище, пов’язане з природним походженням сировини. Дивлячись на старі дахи, можна побачити, що вони переливаються на сонці багатьма відтінками. Деякі сучасні види черепиці імітують цей ефект.
Керамічна черепиця може мати різні кольори. Крім червоного найбільшою популярністю користуються темні тони: коричневий, антрацитовий або сірий. Черепиця може бути забарвлена в масі шляхом додавання відповідних пігментів в глину, з якої вона формується. Популярним способом отримання кольорової черепиці є покриття її перед термічною обробкою шаром ангоба – сумішшю благородних сортів глини, яка після випалу набуває заданий колір.
Але при цьому в разі різання черепиці або відколювання шматків може проявлятися червона структура. Ангобірованная черепиця представлена в багатьох кольорах, перш за все, в натуральних: каштановому, коричневому, сірому, антрацитному. Ціна може залежати від кольору: оскільки темні ангоби отримати складніше, чорна черепиця, як правило, найбільш дорога. Кольори хімічного походження – блакитний, зелений, жовтий, вишневий – вимагають додаткового захисту шаром глазурі. Тому черепиця цих нестандартних кольорів значно дорожче ангобірованной.