Монтаж сланцю Львів

Монтаж сланцю Львів

Ще з давніх часів люди звично використовували в будівництві натуральний камінь. Якщо раніше це викликано все ж якоїсь необхідністю, то зараз сучасні технології дозволяють не застосовувати цей матеріал при зведенні покрівлі власного будинку, однак, незважаючи ні на що, багато хто все одно вибирають натуральний камінь серед усього розмаїття варіантів. Чим же обумовлений такий вибір і чому навіть зараз людям хочеться мати сланцеву покрівлю?

Сланець являє собою тендітну гірську породу, яка з легкістю розділяється на тонкі шари, тому вона цілком виправдано стала одним з перших матеріалів, що застосовуються людиною для будівництва свого житла. Найчастіше сланцева покрівля асоціюється у нас з грізним Середньовіччям і замками могутніх феодалів. Завдяки можливостям сучасного будівництва і новим технологіям цей матеріал для пристрою покрівлі став знову затребуваний і досить популярний.

Унікальність монтажу сланцевої покрівлі головним чином викликана особливою формою лусочок, тобто сланцевих плиточок. Покрівельним сланцем можна вистелити практично будь-який дах, що не переживаючи через її кривих ліній і складної конфігурації.

Навіть найсучасніші конструкції дахів можна реалізувати за допомогою цього древнього, як сам світ, природного матеріалу.

Переваги сланцевої покрівлі

1. Унікальна довговічність. З усіх наявних на ринку варіантів покрівлі тільки сланцева може поставити такий рекорд. Її термін служби досягає двох сотень років, а при належному догляді навіть більше.
2. Екологічність. Оскільки така покрівля робиться повністю з природних матеріалів, то за своєю суттю вона є абсолютно нешкідливою для всіх мешканців будинку.
3. Збереження зовнішнього вигляду з плином часом. Під час роботи покрівлі зі сланцю на неї діють сонячні промені і інші агресивні зовнішні чинники.

Сланець абсолютно несприйнятливий до ультрафіолету і водщ, тому не змінює свій зовнішній протягом десятків років: не вигоряє, не змінює колір.

Це особливо важливо для тих проектів, в яких використовувалися елементи при монтажі сланцевої покрівлі різних відтінків.

4. Висока міцність. Цей фактор не тільки є додатковим захистом для дому та знаходяться в ньому людей, але також і виключає необхідність частого і періодичного ремонту покрівлі. Такий дах, поставлена ​​раз і надовго.
5. Гнучкість і пружність. Незважаючи на відмінну міцність, сланець як матеріал досить податливий, з ним легко працювати, але при цьому він не кришиться і не руйнується при випадкових ударах під час монтажу.
6. Відмінна ізоляція. Завдяки своїй щільності і структурі сланець поглинає мінімальна кількість води і при цьому виступає відмінним тепло- і звукоізоляційним матеріалом. Він також морозостійкий, не схильний до займання і деформацій через різних впливів.
Варіації форм покрівельних сланців традиційні і навіть мають власні назви: гострокутна, луската, «бобровий хвіст», універсальна, прямокутна і восьмикутна (Октагон).

Особливості сланцевої покрівлі

І у випадку зі сланцевої дахом в бочці меду є ложка дьогтю. Неважко здогадатися, що вартість цього натурального каменю досить висока, що робить таку покрівлю, незважаючи на вишуканість і всі плюси, одним з найдорожчих рішень в цьому питанні. Тут же потрібно сказати, що не кожна бригада покрівельників може впоратися з пристроєм саме сланцевої покрівлі. Для цього потрібні спеціальні знання і величезний досвід в роботі. Тільки покрівельники-професіонали зможуть грамотно провести роботи з улаштування та монтажу сланцевої покрівлі. Також слід сказати, що і сама робота щодо недешева, оскільки вимагає значних витрат за часом і силам.

Що стосується колірних рішень, то це, мабуть, ще один з небагатьох недоліків такого виду покрівлі. Сланець не потішать вас широкою колірною палітрою, однак, можливо, в цьому і є певна принадність. Без вигадливих і яскравих кольорів сланець надає будинку набагато більш стильний і серйозний вид. Доступні кольори – це відтінки сірого, коричневого, бордового і темно-зеленого. Іноді можна знайти особливий матеріал з невеликими вкрапленнями слюди, що дозволить всій покрівлі злегка поблискують під сонячними променями.

Монтаж сланцевої покрівлі

Процес влаштування покрівлі з цього матеріалу проходить в кілька етапів:
– установка крокв;
– підготовка подкровельной системи;
– створення обрешітки;
– кріплення елементів покрівлі – сланців.

Є кілька найважливіших особливостей при укладанні сланцевої плитки в якості покрівельного матеріалу. Основна складність процесу зводиться до того, що кожну окрему плитку доводиться підбирати під уже наявну конструкцію. Це в свою чергу відбивається на швидкості і часу витрачений на монтаж. Однак така плитка влаштовується один раз і навіки.

Виробники цього виду покрівлі, з якими співпрацює наша компанія: Theis-Boger (Німеччина), Rathscheck (Німеччина), VTS Koop Schiefer GmbH & Thuringen KG (Німеччина) і Richter-Pizarras (Чехія). Всі вони – надійні виробники сланцю, добре зарекомендували себе на ринку.

Обслуговування такого даху необхідно проводити виключно рідко, але за однієї умови – процедура повинна проходити правильно. У нас в країні поки мало знайомі зі сланцем, тому фахівців в цій справі не так багато. Звернувшись з питання, наприклад, сезонної прибирання даху від снігу до непрофесійної бригаді, ви ризикуєте потім виправляти їхні помилки і виробляти вимушений ремонт. Тим більше, не слід робити самостійні кроки і намагатися прибрати дах зі сланцю самостійно. Це в тому числі і небезпечно через особливості і нерівностей кам’яної поверхні.

Звичайно, сланцеву покрівлю може дозволити собі не кожен, але при будь-якому рівні достатку це рішення буде вигідним вкладенням в власний будинок, який не просто стане походимо на замок, але і буде таким бути, принаймні щодо надійності даху і покрівлі. Також сланцева покрівля – це ексклюзивність, яка виділить ваше житло серед сотень безликих будиночків з металочерепицею.

Сланцева покрівля стане показником респектабельності і твердої рішучості власника, стане родзинкою і прекрасним не тільки декоративним, але і функціональним доповненням будинку.