Цементно-піщана черепиця Львів – ЕЛІТНИЙ ДАХ ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%

Цементно-піщана черепиця Львів – ЕЛІТНИЙ ДАХ ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%

Чому наші співвітчизники досі купують дорогу кераміку, якщо є цементно-піщана черепиця, яка стоїть в 2 рази дешевше? Багато хто просто не може змиритися з тим, що у них над головою буде бетон.

Введіть Ваш номер телефону для надання інформації по запиту
Введіть перелік матеріалів які б Вас цікавили. Обовязково надамо вичерпну відповідь по питаннях

Перш ніж робити висновки і переплачувати величезні гроші, дізнайтеся справжню правду про цементно-піщану черепицю у Львові, і ми перевернемо ваше уявлення про якісну покрівлі.

Асортимент за посиланням  https://roof.lviv.ua/catalog/tsementno-pishhana-cherepitsya/

Цементно-піщана черепиця Львів – ЕЛІТНИЙ ДАХ ЗІ ЗНИЖКОЮ 50%

Вартість рядної цементно черепиці у Львові

Економ клас стандартні кольори  
 ГРН./шт. Сірий (економ)

1

Червоний не забарвлений.

2

Темно коричневий 3 червоний 4 Цегляно-червоний

5

сірий

6

Чорний 7  
                  25,00 25,00 25,00 35,00 35,00 40,00 40,00  
грн./кв.м 275,00 270,00 365,00 365,00 365,00 365,00 365,00  

НЕ З ПЕЧІ, А З СУШІННЯ: ВІДКРИВАЄМО СЕКРЕТ СТВОРЕННЯ цементно-ПІЩАНОЇ ЧЕРЕПИЦІ

Навіть досвідчений експерт не зможе візуально визначити, де керамічна черепиця, а де цементно-піщана. А все тому, що головна їхня відмінність криється в технології виробництва. Сировиною для виробництва цементно-піщаної черепиці служить цемент з невисоким вмістом вапна, кварцовий пісок, фарбувальний пігмент і вода, тому її часто називають бетонною. Точне дозування і концентрація компонентів сировинної суміші визначає такі параметри черепиці, як міцність, вологостійкість.

Зверніть увагу! Особливо важливим показником, який визначає морозостійкість і утворення на поверхні черепиці вапняного нальоту, є пропорція води і цементу в бетонному складі, яку може забезпечити тільки надійний виробник.

http://fabrikakrovli.ru/wp-content/uploads/2014/07/cherepitsa1-e1406032036858.jpg

форми і відтінки цементно-піщаної черепиці яку пропонують в м. Львів

Після формування черепиця-сирець сушиться в спеціальних камерах при температурі 60 ° С протягом доби, потім ще 28 днів витримується на складі. За цей період бетонна черепиця набирає до 70% міцності, а решта відсотків “добирає” вже після укладання.
Що стосується розмірів, то цементно-піщана черепиця крупніше керамічної. Стандартна довжина становить 42 см, а ширина – 33 см, тому для покриття 1 квадратного метра даху цілком достатньо десяти штук. Також проводиться черепиця з розмірами 41х24 см, якій на 1 квадрат знадобиться близько 15 шт.
Має значення не тільки форма зовнішнього боку черепиці, але і те, що відбувається на її нижній, тильній стороні. Кожен виробник по-різному формує свою продукцію і може по-різному називати окремі деталі, але їх завдання є однаковими.
Як правило, глазур та інші захисні покриття, що відрізняються великою палітрою відтінків на цей вид черепиці не наносяться, тому в порівнянні з керамікою вибір кольорів обмежений. Проте, бетонна черепиця за своїми експлуатаційними властивостями ні в чому не поступається своєю «праматері» і навіть перевершує її по міцності. Давайте дізнаємося про її безперечних перевагах прямо зараз.

9 ПЛЮСІВ цементно-ПІЩАНОЇ ЧЕРЕПИЦІ Львів

  • Феноменальна довговічність. Цей покрівельний матеріал прослужить більше 120 років, не втрачаючи своєї привабливості і експлуатаційних властивостей.
  • 100% екологічність. Цементно-піщана черепиця – натуральний матеріал, який абсолютно безпечний для Вашого здоров’я і навколишнього середовища.

Унікальна міцність. Це єдиний покрівельний матеріал, який під впливом вологи стає з кожним роком міцніше, тому витримує точкове навантаження до 250 кг

http://fabrikakrovli.ru/wp-content/uploads/2014/07/Splast041.jpg

будова черепиці забезпечує природну вентиляцію

Природна вентиляція. Завдяки трьохміліметрового зазору, утвореного пазовими замками, покрівля з черепиці “дихає”, забезпечуючи здоровий мікроклімат у Вашому домі.

  • Висока морозостійкість. Покрівля з цементно-піщаної черепиці здатна витримати більше 1000 цикловпопеременного заморозки і відтавання, тому ідеально підходить для суворого українського клімату.
  • Дизайнерські можливості. 13 колірних рішень, стильний дизайн і гладка поверхня, на якій не накопичується бруд, дозволить зробити Ваш будинок яскравим архітектурним творінням на тлі сусідніх будівель.
  • Відмінна шумоізоляція. На відміну від металевих покриттів покрівля цементно-піщана гасить шум дощу і тупіт птахів, тому ніщо не потривожить ваш сон і комфортний відпочинок.
  • Прекрасна теплоізоляція. Бетонна черепиця має низький коефіцієнт теплопровідності (0,3 Вт / (м • град), тому під таким дахом буде тепло зимової холодом і прохолодно в самий жаркий спеку.
  • Пожежна безпека. Бетонна черепиця не горить, не накопичує статичну електрику і не потребує встановлення блискавкозахисту, а значить, Ваше життя буде в цілковитій безпеці.
  • Вигідна ціна. Матеріал в 2 рази дешевше керамічної і майже практично зіставимо за вартістю з металочерепицею, яка багато в чому поступається цементно-піщаної черепиці.

Чи витримає мій будинок масивну покрівлю з цементно-піщаної черепиці або варто вибрати більш легкий аналог?

Це питання мучить кожного другого забудовника, який вирішив зробити черепичний дах. Отже, розставимо всі крапки над «i». У суперважкій вазі серед покрівельних покриттів пальму першості тримає керамічна черепиця, вага якої становить 40-60 кг / м2. Цементно-піщана черепиця майже в 2 рази легше – всього 30-50 кг / м2. Якщо і ці цифри Вас лякають, не варто встановлювати супертовсті крокви, досить просто зменшити їх крок і ваш дах з легкістю прийме на себе навантаження черепичного покриття.

Комбинация двухскатной и вальмовой кровли со скатом над фронтоном

ФАКТИ, ЯКІ ВИ ПОВИННІ ДІЗНАТИСЯ Перш, ніж КУПИТИ цементно-піщану черепицю

Вибираючи компанію-виробника, не варто дивитися тільки на різноманітність кольорів і моделей плитки. Краще зверніть увагу на наступні чинники:

  • надає виробник інформаційну підтримку і сервісне обслуговування;
  • доступні всі супутні матеріали та добірні елементи для пристрою покрівельної системи;
  • які терміни доставки матеріалів на об’єкт і чи можна буде докупити цей матеріал.
  • уточніть, які умови рекламації в разі виявлення пошкоджених або неякісних виробів.
  • крім 30-річного гарантійного терміну на продукцію з’ясуйте, на що саме поширюється гарантія і чи дотримується її виробник.
  • незайвим буде дізнатися, чи зможете Ви повернути зайву черепицю і отримати за неї гроші.
  • перевірте, чи є декларація відповідності якості або сертифікат відповідності на продукцію.

Для пристрою покрівлі ми рекомендуємо цементно-піщану черепицю Євроніт і німецького концерну BRAAS. Це відмінне співвідношення ціни і якості з 30-річною гарантією.

ЯК РОЗРАХУВАТИ КІЛЬКІСТЬ МАТЕРІАЛУ ДЛЯ цементно-ПІЩАНОЇ ПОКРІВЛІ?

70% забудовників скаржиться, що початкова кошторис виростає мало не вдвічі під кінець монтажу даху. Зараз ми постараємося якомога зрозуміліше пояснити подібну ситуацію. Перш за все, немає сенсу порівнювати ціну однієї штуки і навіть 1 м2 основного матеріалу, так повна вартість покрівельного покриття включає також вартість добірних елементів і аксесуарів, таких як карнизна і конькова черепиця, монтажні скоби і т.д. Особливе значення це грає для дахів складної конфігурації з безліччю скатів, розжолобків, ребер і слухових вікон.

Трохи арифметики: Щоб побачити наочно, ми взяли 3 будинки площею 100 м2 і порівняли 3 даху, покриті цементно-піщаною черепицею. Всі ці дахи мали однаковий ухил (40 °), але різну конфігурацію. З прорахунки з’ясувалося, що в порівнянні з 2-х скатної дахом вартість чотирьохскатним з мансардними вікнами вийшла на 21,7% дорожче, а чотирьохскатним з люкарнами – на 42,4% дорожче.

Висновок один: якщо Ви плануєте будувати химерний дах складної геометрії, готуйтеся до значних витрат. Знайти матеріал подешевше вам навряд чи вдасться, адже штучна черепиця для цього підходить якнайкраще.

Замовити професійний монтаж за вигідною ціною Ви можете прямо зараз, заповнивши просту форму

.