Каркасні пташники під ключ для курей, індиків, гусей та інших видів птиці

Птичник для кур Технології будівництва пташників далеко зробили крок вперед, відійшовши від проектів-довгобудів і роздутих бюджетів. Сучасний пташник – це ефективне поєднання металокаркасних елементів, теплоізолюючих огороджувальних конструкцій і обладнання сучасними системами забезпечення.

Компанія Руф як доцільного методу будівництва пташників під ключ пропонує ЛСТК – легкі сталеві тонкостінні конструкції, які за рахунок зниженою металоємності, надійної антикорозійного захисту і високого рівня вогнестійкості на всі 100% виправдали своє застосування в даній сфері.

Переваги будівництва з легких металевих конструкцій

ЛСТК – універсальні будівельні конструкції, наша компанія успішно застосовує цю технологію будівництва не тільки для пташників, але також для зведення овочесховищ і зерносховищ, корівників і тваринницьких комплексів, складських приміщень та виробничих цехів. Ви можете на власні очі переконатися в цьому, розглянувши приклади реалізованих проектів фахівцями Руф Львів. Якщо ви запланували будівництво подібного проекту, зв’яжіться з нашими фахівцями, і ми зможемо організувати для вас відвідування готового об’єкта, який ми вже здали в експлуатацію.

Чому вам вигідно зводитися саме на основі ЛСТК? Давайте розглянемо все це в доступно викладеному варіанті.

перевага аргументація
ЛСТК – це оптимальне за вартістю і варіативної в інженерно-технічному плані рішення, яке максимально відповідає всім вимогам за змістом птиці. Різні площі і габарити в залежності від числа поголів’я, застосування декількох типів металоконструкцій або їх поєднання для збільшення прорізів, навантаження на колони (фермова, рамна), можливість інтеграції сучасних систем життєзабезпечення, включаючи припливно-витяжну вентиляцію, інфрачервоне освітлення для обігріву.
Всесезонність будівництва пташників, без кліматичних і геологічних обмежень регіону забудови. Наша компанія має досвід будівництва пташників, ми також успішно зводилися на сипучих і болотистих ґрунтах.
Реалізація індивідуальних проектів з максимально продуманими планувальними рішеннями. Ще до початку будівництва можна продумати все архітектурно-будівельні опції, що дозволяють створити максимально комфортні умови для утримання птиці.
Можливість облаштування сучасною системою вентиляції, освітлення та опалення. У будь-який час року підтримується оптимальний мікроклімат і освітленість, що є запорукою здоров’я поголів’я і як наслідок, стабільної несучості і високої якості м’яса.

Дивіться також відео, де ми розповідаємо коротко і ємко про найвигідніші сторони ЛСТК для вашого бізнесу.

Вимоги до будівництва пташника

Будувати пташника висувається ряд вимог, які обов’язково враховуються будівельною компанією при реалізації проекту:

  1. Будівництво на окремих ділянках далеко від населених пунктів і виробничих зон.
  2. Високий рівень ізоляції приміщень від проникнення гризунів і інфекцій.
  3. Чітке розмежування інкубаторію від приміщення з молодняком і дорослими особинами. Тобто поділ великих проектів на кілька зон, де також можуть включатися адміністративно-побутові комплекси для робочого персоналу.
  4. Внутрішня висота стін каркасного пташника не менше 1,8 м. Пристрій навісів на відстані 30 і більше см один від одного. Гнізда роблять на висоті не менше ніж 40 см від підлоги. На 2-3 курки припадає 1 кв. м.
  5. Територія пташника повинна бути огороджена конструкцією висотою не менше 2 м. Зона в’їзду на ферму передбачає систему знезараження коліс автомобілів для запобігання інфекційним захворюванням.
  6. Сама система змісту розробляється відповідно до кліматичних умов спрямованості господарства.
  7. Дотримання гігієнічних норм в залежності від виду одержуваної продукції – яйця або м’ясо.

Планувальні рішення і проектування пташників

Краще, коли проектування і будівництво виконується «руками» однієї компанії. Пташник під ключ – це не тільки оптимізація витрат часу, але і єдиний злагоджений підхід в роботі над проектом, що має свої плюси.

Компанія Евріал – будівельна організація повного циклу, що виконує весь спектр робіт від розробки проектів пташника до введення об’єкта в експлуатацію, включаючи повний пакет проектно-будівельної документації.

При проектуванні пташника слід приділити увагу вибору земельної ділянки. Перевага віддається піщаним грунтам. Щоб уникнути прогріву стін сонячними променями в найбільш спекотні періоди пташники зводяться по осі схід-захід. Оптимальна форма будівлі пташника – прямокутна, таку конструкцію простіше і швидше опалювати, і вентилювати. Велика увага приділяється площі споруди, яка залежить від числа поголів’я, що планується утримувати або розводити. Приблизно таблиця виглядає так

На 1 кв. м корисної площі види птиці
до 5 голів кури яєчних порід
до 4 голів кури м’ясних порід
до 3 голів качки
1-2 голови гуси
1 голова індики

Усередині пташника важливо передбачити:

  • відсіки для сідало;
  • зони з поїлками;
  • зони з годівницями;
  • технологічні лінії для огляду, видалення посліду та ін.

Особливості будівництва пташників для курей, індиків, гусей, качок

Розглянемо кожен тип пташника і його особливості окремо, адже кожна з представлених птахів вимагає особливого догляду і умов утримання / розведення.

Не рекомендується утримувати в одному приміщенні кілька різних видів птахів, особливо, якщо вирощується молодняк.

Пташники для курей

Разведение кур в птичнике Завдяки необмеженим за площею будівель з ЛСТК, стало можливим будівництво пташника на 1000 курей і більш. Це величезний плюс для великих фермерських господарств та сільськогосподарських підприємств. Адже вкладення в даному випадку скорочуються до 50% в порівнянні з цегляними або дерев’яними будівлями.

Що стосується особливостей зведення пташників для курей, важливо чітко розділяти бройлерів і курей-несучок – між ними існують суттєві відмінності.

У проекті пташника для курей бройлерів важливо:

  • великий простір;
  • відсутність протягів;
  • закритий простір від сонячних променів;
  • утеплена підлога.

У пташнику для курей несучок необхідно передбачити:

  • мінімальне по площі простір;
  • високий рівень освітленості приміщення;
  • оптимальний по температурі мікроклімат;
  • зони з розміщеними клітинами.

При влаштуванні пташника для курей важливо також враховувати в обох випадках, що поїлки і годівниці розміщуються по різних сторонах приміщення.

При будівництві пташника для курей різних вікових категорій (курчата, молодняк, батьківське стадо) передбачаються максимально ізольовані відсіки.

Пташники для індиків

Птичник для индюков Для хорошого розвитку і росту поголів’я враховуємо такі фактори при будівництві пташників для індиків:

  1. Рівень вологості всередині приміщення від 65 до 70%. При цьому приміщення повинно бути сухим і прохолодним. Температурний режим залежить від сезону: взимку температура всередині не повинна опускатися нижче -5 градусів, влітку – не перевищувати +20 градусів.
  2. Підтримка чистоти і відповідність всім гігієнічним нормам. Дана вимога відноситься до будь-яких типів пташників. Підстилка завжди повинна бути чистою і сухою, замінювати її рекомендується навесні, а взимку додавати новий шар в міру необхідності.
  3. Освітлення в пташнику для індиків – природне і штучне. Останнє найчастіше використовується саме в осінньо-зимовий період.
  4. Відсутність протягів і обов’язкове пристрій системи вентиляції. До слова, вона може бути як природною, так і примусовою.

Не слід забувати про облаштування гніздових будиночків і простору для вигулу.

Пташники для гусей

Птичник для гусей В основному птиці перебувають усередині пташника для гусей в нічний час доби, в холодний сезон року і в негоду. До будівництва пташників для гусей висувають такі вимоги:

  1. На одного гусака припадає не менше 1 кв. м і 0,5 кв. м в пересувному будиночку.
  2. Висота пташника по проходу становить від 2,0 м, біля стін – 1,7 м.
  3. Опади не повинні ні в якому разі проникати всередину приміщення. Дана вимога однаково застосовно в будівництві пташників для курей і гусей.
  4. Тепла підлога, який не вбирає воду і не допускає гризунів в приміщення.
  5. У зоні вигулу передбачаються навіси, що захищають гусей від погодних опадів. На одного дорослого гусака – не менше 15 кв. м, для гусенят і молодняка – 1-5 кв. м.
Для гусей абсолютно не страшний мороз і низька температура за умови, що підстилка завжди буде сухою.

Пташники для качок

Птичник для уток Для повної відповідності в пристрої пташника для качок слід враховувати наступні фактори:

  1. Відсутність протягів, стабільна вентиляція / провітрювання, опалення.
  2. Доступ для проведення регулярного прибирання всередині пташника.
  3. Пристрій теплої підлоги (можна замінити підстилкою із сіна).
  4. У будівництві пташника для качок важливо враховувати, що молодняк і їх батьківське стадо повинно міститися в окремих відсіках.
  5. Регулярна заміна чистої води і невеликі годівниці (щоб уникнути розкидання корму). Причому годівниці потрібні двох видів – для сухого та вологого корму.

Компанія Евріал пропонує послуги з будівництва пташників для качок під ключ – від розробки концепції проекту до здачі споруди в експлуатацію.

Будівництво пташників від компанії Roof Lviv

Починаючи з 2010 року, ми активно впроваджуємо передові технології будівництва на базі легких металевих конструкцій, які дозволяють скорочувати будівельні бюджети в 2-3 рази. Ми виключно орієнтовані на кон’юнктуру ринку і готові запропонувати без маркетингових хитрощів дійсно якісний продукт.

Сьогодні ми монтуємо швидкобудуюємі споруди і будівлі практично для будь-яких цілей вашого бізнесу. Для цього ми використовуємо у своїй роботі всі найпопулярніші і апробовані технології на базі металоконструкцій, при цьому розробляємо унікальну і повністю адаптовану під ваші цілі комерційну нерухомість.

Типовой проект быстровозводимого птичника Ми готові запропонувати для вас будівництво під ключ, взявши на себе всі, абсолютно всі турботи про будівництво на себе, включаючи розробку проектно-дозвільної документації:

  1. Розробка проекту – проектування пташників ми здійснюємо власними силами на базі проектного бюро, що входить до групи компаній Руф Львів.
  2. Складання проектної документації, розробка всіх стадій проекту, в тому числі для отримання дозволу на будівництво та проходження проектної експертизи.
  3. Розрахунок вартості під ключ, розрахунок матеріалів, закупівля, поставка – наша ціна на будівництво пташника залишається незмінною від моменту підписання договору, за винятком непередбачених ситуацій, незалежних від компанії Руф Львів. Точний розрахунок матеріалів, а також схеми розкладки панелей вбережуть вас від роздутих невиправданих витрат.
  4. Монтаж конструкцій – здійснюється нашими силами групою «своїх монтажників», із залученням спецтехніки з власного автопарку.
  5. Монтаж усіх інженерних мереж, утеплення, скління, вхідна група.
  6. Здача споруди в експлуатацію, підготовка повного пакету документації.

Ми чекаємо ваших пропозицій і питань, а також готові надати вигідне для вас комерційну пропозицію. Перед відправкою заявки ви можете ознайомитися з ціновою політикою . Або ми розрахуємо приблизну вартість на вашу ТЗ. Для цього залиште нам свої контактні дані.