Полікарбонат олх
Прогрес не стоїть на місці. З кожним роком з’являється величезна кількість сучасних технологій, завдяки яким створюються нові будівельні матеріали, з унікальними технічними та експлуатаційними характеристиками. Полікарбонат є одним з таких сучасних будматеріалів.
https://roof.lviv.ua/catalog/polikarbonat/
Міцний, надійний полікарбонат успішно використовується в різних областях: у будівництві, сільському господарстві, при виробництві рекламних щитів і так далі. Існує два види полікарбонату: стільниковий і монолітний.
Вміст статті
Стільниковий полікарбонат
Стільниковий полікарбонат користується популярністю серед споживачів. Це пояснюється невеликою вагою даного будматеріалу.
Незважаючи на видиму легкість і легкість, полікарбонат має високу міцність і пластичністю. Завдяки наявності великої кількості пустот, вага листа полікарбонату значно нижче, отже, і вартість.
Область застосування даного матеріалу досить широка. Його використовують для виробництва деяких частин обладнання, різних аркових конструкцій, зупинок, теплиць, для виготовлення рекламних щитів і табло і багато іншого.
Переваги стільникового полікарбонату
Переваг у даного будівельного матеріалу досить багато:
- Стільниковий полікарбонат має відмінну вогнестійкість. Під впливом високих температур, будматеріал тільки розплавиться, загоряння не відбудеться.
- Легкий і зручний монтаж. Для установки полікарбонату знадобляться звичайні інструменти.
- Відмінна світлопроникність, це добре видно на фото полікарбонату.
- Прекрасні ізоляційні якості.
- Маленький вага матеріалу.
- Полікарбонат має відмінну стійкість до атмосферних опадів і впливу ультрафіолетових променів.
В залежності від вибору і якості установки полікарбонату, термін експлуатації конструкцій, виконаних з даного будматеріалу, може досягати тридцяти років.
Монолітний полікарбонат
Вартість даного виду полікарбонату досить висока, тому для виготовлення горизонтальних споруд його використовують дуже рідко. Однак варто зазначити, що міцність у даного матеріалу значно вище, ніж у стільникового полікарбонату.
Монолітний полікарбонат представляє собою цільні, прозорі плити, товщина яких миє досягати 12 міліметрів.
Незважаючи на ці якості, область застосування монолітного полікарбонату досить широка. Монолітний полікарбонат використовується для виробництва рекламних вивісок, теплиць великого розміру, зборів, при будівництві різних будівель і так далі. Термін експлуатації таких споруд з монолітного полікарбонату 10 років.
Однак всі перераховані властивості даного будматеріалу, відносяться тільки до високоякісної продукції, тому купуючи полікарбонат необхідно знати на що слід звернути свою увагу.
Вибір стільникового полікарбонату
Вибираючи стільниковий полікарбонат, необхідно звернути увагу не тільки на розміри листів полікарбонату, а й на інші важливі критерії:
Товщина листа полікарбонату
Даний показник має велике значення, так як конструкція, виконана з полікарбонату, повинна витримати значні снігові навантаження і сильні пориви вітру. Ніколи не слід використовувати тонкий стільниковий полікарбонат, для спорудження вуличних конструкцій.
Багато набувають стільниковий полікарбонат меншої товщини з метою економії. Однак якщо задуматися і все правильно розрахувати, то виявиться, що економія зовсім мізерна, а в деяких випадках її зовсім немає, так як використання полікарбонату з меншою товщиною увазі виготовлення більш частою обрешітки. З цього випливають додаткові витрати на придбання профілю.
Незважаючи на це не варто купувати листи полікарбонату більшої товщини. Важливо пам’ятати, що перш ніж придбати полікарбонат необхідно правильно розрахувати параметри майбутньої конструкції.
Вага полікарбонату
Існують певні світові стандарти і якісний полікарбонат повинен відповідати цим вимогам. При покупці даного будматеріалу необхідно обов’язково в цьому переконатися, запитавши у продавця про наявність спеціального сертифікату якості. Від ваги листа безпосередньо залежить, які навантаження зможе витримати полікарбонат.
Зовсім недавно на ринку будівельних матеріалів з’явилися «полегшені» листи полікарбонату. Такий вид матеріалу значно поступається за характеристиками, однак при будівництві деяких видів конструкцій своїми руками з полікарбонату, він прекрасно підійде.
Колір
Деякі покупці вважають колір полікарбонату незначним критерієм. Варто зауважити, що це далеко не так. Дуже важливо при виборі полікарбонату враховувати вид майбутньої конструкції, і її призначення.
Наприклад, вибираючи полікарбонат для теплиці, потрібно зупинити свій вибір на прозорих аркушах, тоді як для басейну краще придбати покриття синього, зеленого або іншого кольору.
Тому, при виборі колірного відтінку полікарбонату необхідно отримати консультацію у досвідчених фахівців.
Виробник
Будь-який фахівець може підтвердити, що якість даного матеріалу цілком залежить від виробника. Незважаючи на те, що матеріал схожий зовні між собою, не слід плекати ілюзій з приводу якості будматеріалу. Всі виробники мають своїми ексклюзивними секретами виробництва, на кожному підприємстві процес виробництва налагоджений індивідуально.
Якісний полікарбонат від відомих виробників володіє спеціальним захисним шаром, завдяки якому гарантована надійний захист усього, що під ним розташовується від шкідливого випромінювання.
Крім цього, сумлінні виробники дотримуються навіть найменші нюанси в процесі виробництва полікарбонату і не допускають порушень технологій.
Вибір постачальника
Дуже важливо при виборі полікарбонату вибрати відповідального постачальника. Це зробити досить просто, при виборі необхідно врахувати деякі критерії:
- Який поважає себе і своїх клієнтів, сумлінну постачальник шукає підхід до кожного покупця.
- Ніколи відповідальний постачальник не буде доводити покупцеві, що між марками полікарбонату немає ніякої різниці.
- Відповідальний, чесний продавець порекомендує не тільки відповідний, але і кращий полікарбонат, порадить додатково придбати необхідні комплектуючі деталі.
Крім того, досвідчений продавець порадить, яку марку полікарбонату краще придбати і надасть всю необхідну документацію.
Фото полікарбонату
Також рекомендуємо переглянути:
Вам сподобалася стаття?