Полімерна покрівля від компанії ICOPAL

Гідроізоляційні килими – це один з найважливіших шарів покрівельного пирога, який забезпечує герметичність і надійність даху. Для улаштування одношарового або двошарового гідроізоляційного килима використовуються бітумні покрівельні матеріали. Звичайно, їх потрібно ретельно і акуратно підібрати, правильно змонтувати, а їх якість повинна відповідати високим стандартам.

Полімерна покрівля від компанії ICOPAL – одне з найбільш вдалих рішень, який рекомендують як прості обивателі, так і експерти. Нічого дивного, адже компанія ICOPAL була одним з першопрохідців в області покрівельних матеріалів. Вона запропонувала інноваційні рішення, які зробили покриття довговічним і стійким до будь-яких атмосферних умов.

Трохи історії

Технологія виготовлення передбачає двостороннє нанесення бітумно-полімерного в’яжучого шару на основу (вона може бути поліефірної, скловолокнистої або комбінованої). Потім на обидві сторони полотна наноситься захисний шар: зазвичай це дрібнозернистий (пісок), грубозерниста мінеральне посипання (сланець) або полімерна плівка. В результаті цих дій покриття отримує надійність і виняткові гідроізоляційні властивості. Така покрівля служить десятиліттями, не вимагаючи додаткових експлуатаційних витрат.

У наступні роки роботи бренд збагатив ринок матеріалами для механічного кріплення, покриттями більш значних лінійних розмірів, практикою додавання в бітумну суміш СБС-модифікаторів, покрівельними матеріалами з профільованої нижньою поверхнею (технологія «Захисний профіль»), унікальними методами для влаштування вентильованих покрівель.

Типи компонентів покривного складу

Як було сказано вище, в якості армуючого шару можуть використовуватися різні підстави:

  • Склополотно – часто застосовується для виробництва рулонних покрівельних матеріалів . Є свої мінуси: наприклад, мале (близько 2%) зусилля на розрив.
  • Склотканина. На відміну від скловолокна, чиє зусилля на розрив становить усього 300 Н / 50 мм, тут цей показник зростає до 800 Н / 50 мм. Але подовження на розрив мале – близько 2%.
  • Поліестер. Може бути як поліефірне полотно, так і комбіноване: поліестер, армований стеклонітей для додаткової міцності. Плюси такого типу основи: зусилля на розрив 500-1000 Н / 50 мм, велика міцність, стійкість до механічних пошкоджень, підвищена стійкість до впливу агресивних речовин (кислот, лугів, хлоридів), довговічність.

Таку гідроізоляцію по праву можна назвати універсальною.

Основні переваги

Компанія ICOPAL випускає широкий асортимент одношарових і двошарових бітумних покрівель. Велика розмаїтість продукції дає клієнтам бренду свободу дій: можна підібрати матеріал, що наплавляється під певні вимоги і потреби. Якщо ми говоримо про одношарових системах, найбільш популярним бітумним покриттям визнаний ІКОПАЛ СОЛО .

Структура матеріалу ІКОПАЛ СОЛО

Пошарова структура бітумного матеріалу Икопал Соло
  1. грубозерниста посипання
  2. високоміцний поліестер
  3. СБС-модифікований бітум
  4. Захисний профіль
  5. Легкосгораемая плівка

Покрівельні матеріали цього типу використовуються як для покриття нових, так і для ремонту старих експлуатованих покрівель. Основні плюси ІКОПАЛ СОЛО: висока швидкість монтажу, низькі навантаження на несучу конструкцію, міцність, довговічність.

Також компанія виробляє направляються матеріали для двошарових рішень: ІКОПАЛ В, ІКОПАЛ Н, ВІЛЛАТЕКС В і інші. Якщо вам потрібно надійне міцне покриття із захисним профілем для пристрою або ремонту верхнього шару покрівельної системи, можна звернути увагу на ІКОПАЛ УЛЬТРА .

Структура ІКОПАЛ УЛЬТРА

Пристрій покрівельного матеріалу Икопал Ультра для бітумної кловлі
  1. високоміцний поліестер
  2. СБС-модифікований бітум
  3. Захисний профіль
  4. Легкосгораемая плівка

Покриття швидко монтується, підходить для всіх кліматичних зон. У лінійці бренду є і інші рулонні варіанти (причому метод монтажу може бути наплавляються, баластних або механічним).