Відливи для даху: ціна і установка

Відливи для даху: ціна і установка

Для всіх типів дахів потрібен відведення води, він використовується, щоб убезпечити дах і фасад від проточек і проникнення вологи. Накопичення світовим співтовариством води може зруйнувати покрівлю та стіни будинку. Взимку, оскільки завмерлого снігу можуть впасти на людину, щоб цього не сталося, краще встановити відлив для даху, він добре відводить воду з покрівлі, не дасть застоятися вологи.

Відливи для даху: ціна і установка

Відплив роблять у формі напівкруглого жолоба з відходить трубкою водостоку. Вода з дахів потрапляє в жолоб і потім виходить з труби в потрібне положення. Його виготовляють так, щоб вода завжди потрапляла в трубу, а не виливалася на землю або стіни будинку. Роблять спеціальні відливи зі зливом НЕ через водостік, а на спеціально обладнаний майданчик.

Відливи встановлюють із зовнішнього боку вікон, лоджії, балконів і використовують для відводу води, а ще використовують для захисту нижньої площини вікон від води, вітру. Дуже естетично виглядає відлив при установці в віконному отворі фасаду будівлі. Використовують для різних будівель, в яких присутня дах і вікна, щоб не було накопичення вологи і обвалу стінок.

Ціна, переваги і недоліки

В наш час, матеріали для установки відливів на покрівлі можна придбати в магазині для будівельників або базарі. Ціна відливів залежить від матеріалу, з якого зробили відлив, яке виробництво, фірма-виробник, додаткові кріплення, розмір жолоба, постачальника.

Приблизна ціна, за один метр відливу: з цинку – від ста рублів, з поліестеру – від двісті сорока рублів, алюмінієвий відлив – від триста рублів, пластикові – від двісті рублів.

Відливи з оцинкованої сталі дуже економні і мають хорошу якість. Трохи галасливі, так як можуть посилювати звук опадів, що падають. Відливи з алюмінію – мало важать, якісні, прості в користуванні. За допомогою слизькій поверхні вони можуть зберігати свої красивий вид дуже довго.

Відливи з міді – мають захисне покриття, через нього листи міцні та довговічні. Висока ціна.

Пластикові відливи – безшумні, легкі, прості в установці. Для монтажу не потрібно особливих навичок.

складові

Відливи для даху: ціна і установка

Установка покрівель використовується на спорудах, які мають не постійний вихід людей на дах або знаходження на ній великих і багато важать предметів.

Конструкція покрівлі – це створення жорсткої основи або особливою стяжки зверху на гідроізоляційний шар. Такий метод потрібен для того, щоб підвищити міцність конструкції і рівномірно розподілити на ній вантаж. Позитивна сторона покрівлі це те, що не потрібно встановлювати укладання з жорсткою основою зверху на гідроізоляцію.

В такому випадку, використовуйте м’який утеплювач. Покрівель цього виду найкраще використовувати в разі, коли не потрібно обслуговувати конструкцію, бо не буде навантаження на верхівку даху. У разі, коли потрібен догляд за покрівлею, використовують спеціальні перехідні містки або трапи, за допомогою яких відбувається однакове розміщення навантаження на поверхню.

Відливи на покрівлі виготовляють з листової оцинкованої сталі, товщина якої не більше ніж один міліметр.

Коли виготовляють такі відливи, їх додатково покривають пуралом, поліестером, пластизолом. Це покриття глушить звук крапель дощу, тому що поверхня, зроблена зі сталі без додаткового покриття, ще більше підсилює звук.

різновиди

Є пару типів відливів, вони відрізняються один від іншого, матеріалом, формою, розмірами.

Існує чотири види водовідводів для покрівлі:

  1. З оцинкованої сталі.
  2. З алюмінію.
  3. З оксидированной міді.
  4. З пластика або полімерів.

Кожен з цих відливів має свої властивості, які відображають велику роль у використанні.

Відливи з цинкової стали

Відливи з оцинкованої сталі

Дуже економні і міцні. Вони трохи галасливі, тому що можуть посилювати звуки опадів, які падають. Щоб позбавиться від цього недоліку, спробуйте використовувати покриття з основою поліестеру.

з алюмінію

Відплив з алюмінію

Легкі, міцні, прості в монтажі. Завдяки своїй поверхні, вони можуть зберігати свій зовнішній вигляд під час всього використання. Щоб не з’явилася корозія, обробіть його спеціальним розчином. Товщина приблизно 0,8-1 мм. Додатковий захист відбувається під час покриття професійним розчином з двох сторін, це робиться для того щоб не було корозії, і поліпшити зовнішній вигляд відливу.

з міді

Відливи з міді

Мають надійним захисним покриттям. Через це відливи можна похвалити за їх міцність, довговічність, і естетичність. Найгірша функція – це висока вартість. На них роблять покриття у вигляді Латунювання або оксидування. Вид цих відливів можна виділити через їх довговічність, високу якість і гарний естетичний зовнішній вигляд. За ці плюси вартість відливів трохи дорожче, ніж інших відливів.

З пластика або полімерів

пластиковий відлив

Міцні, безшумні, легкі, недорого коштують, легко встановлювати. Для монтажу не потрібно особливих навчань, його можна встановити самому. Дуже різноманітне кількість квітів, завдяки цьому ви зможете підібрати потрібний відплив. Одним з поганих якостей є в тому, що сильні морози вони не витримують. Полімерні відлив можна похвалити за високу міцність, трохи важать, стійкі до ультрафіолету, безшумні, високі рядки використання, неразлагаемость.

Монтаж своїми руками

монтаж відливу

Для роботи вам знадобиться: олівець або ручка, візьміть рулетку і кутник, ще вам потрібні ножиці по металу, і дриль з насадками. Прихопіть відлив, бічні заглушки, десяток саморізів, монтажну пінку, драбина, пилка, молоток, трохи герметика. І не забудьте відмінний настрій – це дуже важливо в роботі. Будьте обережні і уважні при установці.

Щоб встановити відлив, необхідно дотримуватися потрібний нахил жолоба, щоб був правильний стік води. Нахил жолобу повинна бути приблизно 3 мм на 1 м.

Натягніть шнурок для правильного нахилу відливу, по ньому встановлюйте кріплення. Гумовий ущільнювач розмістіть посередині відливу і кронштейна, для кращого захисту і хорошого кріплення. Перед монтажем відливу поставте гідроізоляцію і парову ізоляцію.

Ви зможете зачепити кріплення на стінку. Після того, як встановили відлив перевірте чи все правильно. Верхню частину відливу заповніть великою кількістю води і перевірте, як вона зливається, щоб, коли буде рясний дощ, вода не витікала, з жолоба на стінки будівлі.

Рекомендації та можливі помилки

Водостоки для дахів

Дуже важливо і необхідно встановити сучасні водостічні системи для різних будівель. Коли вибираєте і готує до монтажу, зверніть увагу на розташування будівлі, на міцність покриття, на конструкцію покрівлі.

Монтаж відливу можна проводити в будь-який час року. Якщо ви не правильно встановіть систему водостоку, вона не зможе правильно функціонувати. Якщо ви впевнені в своїх силах і можливостях, то пробуйте встановлювати самі, а якщо немає, то залиште цю справу професіоналам своєї справи.

Зараз все фірми, які продають будівельне обладнання, полегшили роботу покупців, тим, що все продається в укомплектованих наборах, не потрібно витрачати час, щоб ходити і підбирати відсутню вам деталь. Вибирайте уважно майбутню конструкцію, від вашого вибору залежить подальша її робота.

Перед тим, як почати роботу перевірте, в якому стані дах. Після того, як ви встановили водостічну систему потрібно якісно чистити жолоби, а ще хоча б один раз на рік проводити огляд. Відливи найкраще прикріпити до стінки спеціальними кронштейнами. Не забувайте про безпеку – обережно стійте на сходах, що не перевалювати її. Перед роботою перевірте стан драбини, на якій ви будете працювати.